• POZ - PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA

  Zapraszamy do zapisania się do naszej przychodni w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Oferujemy pełen zakres usług związany z POZ.

 • AOS - AMBULATORYJNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA

  ASO - Zapraszamy do skorzystania z 13 poradni specjalistycznej, w których przyjmują doświadczeni i sprawdzeni lekarze specjaliści. Porady w ramach NFZ i porad komercyjnych.

 • PZP - PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO

  Poradnia Zdrowia Psychicznego to zazwyczaj pierwsze miejsce kontaktu osoby z problemem natury psychicznej z psychologiem lub lekarzem psychiatrą.

 • MP - MEDYCYNA PRACY

  Zapraszamy do skorzystania z wszechstronnej i profesjonalnej opieki lekrzy medycyny pracy. Oferujemy zakładom pracy kompleksowe badania pracowników.

 • DIAGNOSTYKA MEDYCZNA

  W ramach umowy z NFZ oraz porad komercyjnych oferujemy Państwu szeroki zakres badań USG, OCT, HOLTER 24W i wielu innych.

 • BADANIA LABORATORYJNE

  Współpracując z labolatorium ALAB, mamy możliwość zaoferowania Państwu pełne spektrum badań laboratoryjnych.

STREFA PACJENTA

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska VITAMED, opieką zdrowotną obejmuje pacjentów od wielu lat. Tu pacjent może znaleźć doświadczonych lekrzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej, lekarzy specjalistów od lat współpracującyhc z nami i ceiszących się zaufaniem pacjentów. Nie zapominamy o problemach natury psychicznej i oferujemy Państwu wysoko wykfalifikowaną kadrę psychologów i psychiatrów służących Państwu pomocą. Wszystkie porady udzielane są w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz w formie porad płatnych.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
  Zespół SPL VITAMED.